Izvēlne Aizvērt

Par mums

Biedrība “Sēlijas laivas” dibināta 2018. gada rudenī ar mērķi Sēlijā attīstīt aktīvā dabas tūrisma kultūru; aktivizēt vietas piederību, iepazīstot, izzinot dabu, kultūru,  vēsturi un darbīgus cilvēkus Sēlijā. Biedrības  darbība vērsta uz trim lieliem virzieniem:  laivošanas  attīstīšanu pa Sēlijas mazajām upēm,  starpnozaru pārgājienu organizēšana un vides izglītības veicināšana. Plānojam maršrutus, organizējam laivošanas apmācības, veidojam vides sakopšanas kampaņas.

Savā neilgajā darbības laikā esam ieguvuši ievērību Nevaldības organizāciju jomā. Līdz šim īstenoti 8 dažādu finansētāju atbalstīti projekti un vairākas brīvprātīgās vides sakopšanas iniciatīvas. 2019. gadā guvām uzvaru Eiropas lauku parlamenta konkursā par iedvesmojošāko vietējās iniciatīvas stāstu, pārstāvot Sēliju Spānijas ciemā Kandā.

Biedrības komandā ir:

Šmitu ģimene: Santa ir projektu vadītāja, kuras hobijs ir sabiedriskais labums un lokālpatriotisma veicināšana, savukārt Ričards ir tenhiskais direktors, kura sirdslieta ir laivošana un sava viedokļa paušana. Ričards ir biedrības valdes loceklis.

Andris Zībergs  ir kaislīgs pārgājienu meistars, kas ikdienā saimnieko zemnieku saimniecībā, darina vīnus un skaudri līdzpārdzīvo vietas attīstības izaicinājumiem.

Savukārt Puncuļu ģimene ar Lindu priekšgalā kontrolē biedrības grāmatvedības līkločus un ir biedrības valdes locekle, savukārt Haralds ir neizmērojams palīgs ļoti daudzās jomās.

Ome jeb Sarmīte Buholce ir cilvēks, bez kuras nebūtu biedrības. Pirms dažiem gadiem Šmitu ģimenes jaunākā paaudze bija pārāk maza, lai piedalītos upes sakopšanas talkās, pārgājienos un laivu braucienos, tādēļ omes atbalsts bija neatsverams biedrības attīstīšanā.

Nedrīkst nepieminēt Jāni Dzimto, kura statuss šobrīd ir biedrības bijušais sabiedrisko attiecību  speciālists (šķiet, ka ar vienu kāju Jānis tomēr ir iekšā biedrības lietās), jo ir tuvs ģimenes draugs, kurš nekautrējas izteikt savu viedokli par biedrības attīstību. No sirds novērtējam!

Rekvizīti ziedojumiem:

Biedrība “Sēlijas laivas”

Reģ. Nr. 40008280720

Juridiskā adrese: Augšzemes iela 8/3

Aknīste, Jēkabpils novads

AS “Swedbank”

Konta Nr.: LV98HABA0551046455142